آخرین اخبار شرکت :
  • افتتاح 200واحد مسکن مهر با حضور مسئولین استان و شهرستان
  • بازدید مهندس عبد الهی مسئول مسکن مهر استان از پروژه ها
  • تحویل 500 واحد مسکن مهر توسط شرکت تا اواسط سال 93
  • پیش فروش آپارتمان های شیراز در آینده نزدیک

عمران

 

شرکت پردیس نگاران فارس به عنوان بزرگترین انبوه ساز مسکن مهر جنوب فارس با ساخت بیش از 1000 واحد مسکونی و ایجاد تمهیدات بهینه برای خانه دار شدن تمامی متقاضیان , در قالب طرح های گسترده مسکن مهر خود مالکی و ایضا طرح بزرگ فروش متری مسکن , نو سازی بافت های فرسوده و معماری اسلامی ایرانی در آینده نزدیک , آمادگی ارائه هر گونه خدمات در زمینه مسکن و سایر حوزه های ساخت و ساز را دارد.

 

 

طرح بزرگ فروش متري مسکن
غير ممکن ها , ممکن شد.
آسان ترين , راحت ترين و تنها راه حل خانه دار شدن نوجواناني که از هم اکنون به فکر مسکن آينده خود مي باشند و افرادي که نتوانسته اند در قالب مسکن مهر صاحبخانه شوند , استفاده از تسهیلات فروش متری مسکن می باشد.بواقع متقاضیان مي توانند از طريق شرکت پرديس نگاران فارس با حداقل سرمايه حدود 500.000 تومان صاحب يک متر مسکن شوند و هر زمان که متراژ مسکن خريداري شده توسط متقاضي به حدود 73 متر رسيد يک واحد دو خوابه از شرکت دريافت نمايند.
حداقل 30 متر از متراژ مذکور به صورت وام مي باشد که از متراژ فوق کسر ميگردد.
در آينده اي نزديک جزييات بيشتري از اين طرح به استحضار شهروندان گرامي خواهيم رساند.

 

 

بافت فرسوده
مهمترین چالش شهر های امروزی , مشکلات خدماتی – اجتماعی و حوادث طبیعی.
شرکت پردیس نگاران فارس باحضور در عرصه ی نوسازی بافت های فرسوده و سرمایه گذاری در این حوزه علیرغم  مشکلات عدیده ای که در این بخش وجود دارد تلاش میکند با تبدیل بافت کهنه و فرسوده شهری به مناطق جدید و نو و باز گشایی معابر , افتخاری بزرگ در حل این معضل شهری بیافریند . معضلی که شهر نشین ها و مسئولین شهر هر کدام به نوعی با آن دست به گریبانند.
البته نیل به این آرمان بزرگ و مهم بدون همکاری و اراده مسئولین ذیربط و ساکنین اینگونه بافت ها امکان پذیر نخواهد بود .

 

 

معماری اسلامی - ایرانی
خانه های با معماری اسلامی ایرانی با رویکردی درونگرا  دارای ویژگی هایی ست که در مقایسه با معماری دیگر کشور ها از جایگاهی ویژه برخوردار است که نمونه های آن را میتوان در بافت قدیمی شهر مشاهده کرد . شرکت پردیس نگاران فارس با الگو برداری از شاخص های موجود در بافت قدیمی و خانه های سنتی به عنوان فضا سازی و از طرف دیگر با طراحی و اجرای مدرن فضای داخلی خانه با استفاده از مصالح و تاسیسات نوین و سیستم های حفاظتی و هوشمند سعی بر آن دارد که تعامل میان سنت و نو گرایی , همراه با خلاقیت را در عمل به نمایش گذارد.

 

صنعت

 

شرکت پردیس نگاران فارس در راستای اهداف اقتصادی و نیل به خود کفایی کشور به دست تلاشگران عرصه تولید , در سالی که با توجهات مقام معظم رهبری به سال حمایت از تولید , کار و سرمایه ایرانی مزین شده است , با تشکیل کارگروهی , بخشی از فعالیت های خود را معطوف به حمایت از افراد خلاق , ایده های نو و فناورانه و ایضا مشارکت در امر سرمایه گذاری صنعتی با محوریت کارآفرینی و ایجاد اشتغال کرده که به لطف خداوند متعال قدم های رو به رشدی در این زمینه برداشته است.


بازرگانی

 

با عنایت به پیشرفت و توسعه پروژه های عمرانی و ساختمانی , روز به روز نیاز شرکت های مجری و فعالان این حوزه به مواد اولیه و مصالح جایگزین با حداقل قیمت ( دور از فضای تورمی بازار ) در جهت کاهش هزینه های ساخت و ساز بیشتر می شود. لذا شرکت پردیس نگاران فارس مفتخر است با داشتن 12 سال سابقه اجرایی در امر ساخت و ساز و شناخت شبکه های واسط از تولید تا مصرف , مواد و مصالح مورد نیاز را با مناسبترین قیمت در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار دهد.
شایان ذکر است که فعالیت های بازرگانی شرکت در آینده طیف وسیعتری از خدمات و کالا ها را در بر خواهد گرفت.